Przeprowadzka do Antigui i Barbudy. Ekspatriuj i mieszkaj w Antigua i Barbuda

 

„’ Z każdym wysiłkiem wszystko zostaje osiągnięte „’. To motto, na którym opiera się jedna z najpiękniejszych karaibskich rzeczywistości na świecie. Otoczony całkowicie Oceanem Atlantyckim i należący do Wspólnoty Narodów, czołowy gracz w naszym mini-państwie cieszy się wyjątkową wyjątkowością i pięknem.

Czy jesteś zmęczony zwykłą codzienną rutyną i chciałbyś rzucić się na monotonię? Twoim marzeniem jest mieszkać w raju przez 265 dni w roku? Wiemy, że te aspiracje są często blokowane przez obojętne obawy: czy uda mi się dotrzeć do końca miesiąca? Czy znajdę dom pasujący do moich potrzeb? Czy lokalna rzeczywistość jest dostosowana do mojego standardu życia?

Cóż, dzisiaj będziesz miał wszystkie odpowiedzi, których szukasz tutaj, w tym mini przewodniku, prostym i intuicyjnym.

Zakup nieruchomości w Antigua i Barbuda będzie rozwiązaniem wszystkich twoich pytań, ponieważ pod koniec tego czytania będziesz mógł się doskonale poruszać i inwestować w najbardziej właściwy sposób.

              

Tak więc, jeśli jesteś gotowy, aby zanurzyć się w tę przygodę, wszystko, co musisz zrobić, to uzbroić się w długopis i papier, aby zapisać wszystkie nasze wskazówki. Nasza podróż wkrótce się rozpocznie! Zacznijmy od pewnych pojęć historycznych, niezbędnych do lepszego zrozumienia kultury tego miejsca

Antigua została po raz pierwszy osiągnięta przez Krzysztofa Kolumba w 1493 roku i skolonizowana przez Anglików w 1632 roku, który wprowadził i zainstalował „gospodarkę opartą na plantacjach tytoniu i trzciny cukrowej. Jednak wraz z emancypacją niewolników w 1833 r. Cały system przeszedł głębokie wstrząsy, aż do uzyskania pożądanej niepodległości w samym tylko 1981 r.

Obecnie gospodarka opiera się głównie na turystyce, więc sektor ten stanowi około połowy produktu krajowego brutto. W rzeczywistości istnieje wiele luksusowych kurortów, wspieranych przez inwestycje bankowe i usługi finansowe, które mają biura satelitarne w Antigua. Jedynym ograniczeniem dla rolnictwa jest rzadka podaż pracy, biorąc pod uwagę, że wspomniane wcześniej sektory zbierają i zajmują około 80% miejscowej ludności. Nawet sektor badań i edukacji ma duże znaczenie, zwłaszcza, że ​​dzięki pracy niektórych inwestorów zagranicznych zainaugurowano Kolegium Medycyny Uniwersytetu Amerykańskiego Jakie są dokumenty potrzebne do uzyskania dostępu do tego stanu?

Obowiązkowy jest paszport z co najmniej sześciomiesięcznym okresem ważności w momencie wjazdu do kraju. W przypadku pobytu dłuższego niż 3 miesiące wymagana jest wiza. Pod względem bezpieczeństwa jest to miejsce, które nie przedstawia szczególnych elementów przestępczości. Mówionym językiem jest angielski, a obowiązującą walutą jest dolar wschodniokaraibski (EXD), który wynosi 0,33 euro.

Teraz przeanalizujmy koszty utrzymania. Mówimy o ziemi, która oferuje tak wiele zarówno pod względem urody, jak i aktywności zawodowej. Aby uzyskać pomysł, zgłaszamy niewielką listę produktów i wydatków, z którymi można raz się zmierzyć na Antigui.

Posiłek, restauracja ekonomiczna 8,29 €

Składanie świeżego białego chleba (500g) 1,33 €

Ryż (biały), (1 kg) 1,65 €

Jajka (normalne) (12) 3,31 €

Bilet w jedną stronę (transport lokalny) 0,83 €

Podstawowe (energia elektryczna, ogrzewanie, klimatyzacja, woda, śmieci) 82,86 €

Ostatnie, ale nie mniej ważne jest pytanie par excellence: zakup nieruchomości w Antigua i Barbuda. Jeśli Oprah Winfrey, Giorgio Armani, Richard Branson i Eric Clapton zdecydują się kupić drugi dom tutaj, możemy dobrze zrozumieć, że celem odniesienia jest luksus. Jednak nie brakuje okazji nawet dla tych, którzy po prostu chcą żyć codziennie w tak wyjątkowej rzeczywistości, nawet bez zbyt wielu wygód.

Co mamy powiedzieć, mamy nadzieję, że nasz mini przewodnik był przydatny i ... czy nadal tam jesteś? Uruchom, aby zarezerwować bilet w jedną stronę do tego raju!

Szczegóły powiązane

  •  
    Przeprowadzka do Antigui i Barbudy. Ekspatriuj i mieszkaj w Antigua i Barbuda

      „’ Z każdym wysiłkiem wszystko zostaje osiągnięte „’. To motto, na którym opiera się jedna z najpiękniejszych karaibskich rzeczywistości na świecie. Otoczony całkowicie Oceanem Atlantyckim i należący do Wspólnoty Narodów, czołowy gracz w naszym mini-państwie cieszy się wyjątkową wyjątkowością i ...

Related Real estates

Cod. 28255

Sprzedaż Willa, Antigua i Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, antigua

1,755,884,586.18PLN
Sprzedaż
Willa

1500 m²
4 wille na tej samej ziemi, dworu i innych 3 willi dla gości ponad 10 pokoi puli ponad 1500 m.kw. wspaniałe widoki na morze, luksusowe wyposażenie, n...
Cod. 21801

Sprzedaż Teren budowlany, Antigua i Barbuda, St. Mary, Bolans, Antigua West Indies

4,636,760.04PLN
Sprzedaż
Teren budowlany

4.65 m²
Hill Side Ocean zobaczyć tę 1,15 akra ziemi znajduje się w południowej części wyspy, w ekskluzywnej rozwoju wysokiej klasy. Blisko Rozwoju Sugar Ridge...
UNAVAILABLE
Cod. 17666

Sprzedaż Willa, Antigua i Barbuda, St. Mary, St.Mary, 271 Palm Beach Dr.

15,363,990.13PLN
Sprzedaż
Willa

371.61 m²
Villa stylu toskańskim na Morzu Karaibskim. Plaża Luksusowa willa z przodu na pięknej, piaszczystej plaży z Jolly Harbour. Dodatkowo obiekt ma 90 metr...
UNAVAILABLE
Cod. 14632

Sprzedaż Willa, Antigua i Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, 271 Palm Beach Dr.

17,119,874.72PLN
Sprzedaż
Willa

380 m²
Najciekawsze     * Przy plaży i Prywatna przystań łodzi     * Zaprojektowany Custom     * Doskonale utrzymanych     * Brama wspólnota     * Pry...
UNAVAILABLE
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB