Colorado? raj z Millennials

Kolorado: skalista kraina o wielkich wysokościach. Naród malowniczych dróg i nieoczekiwanych cudów. W ostatnich latach stało się miejscem docelowym dla wielu inwestorów, a na rynku nieruchomości to właśnie Millennials trzymają lejce.

Poszukiwanie nieruchomości w Kolorado stało się jednym z najczęściej wyszukiwanych kluczy w Internecie wśród młodych ludzi pragnących uciec od codzienności i szukających nowego zajęcia. To, co bardziej przyciąga nowe pokolenia, to niewątpliwie zarówno stymulujący kontekst kulturowy, jak i zdrowy i zielony styl życia. 176,500 to liczba Tysiąclecia, która w 2018 r. Wybrała Denver, stolicę.

                        

Prawdziwy raj, pełen zieleni i imponujący system transportu. Łatwe przemieszczanie się z centrum na obrzeża, pozwala osobom, które szukają mieszkania (wynajętego lub nie), na rozkoszowanie się różnymi obszarami miasta, amortyzuje koszty, jeśli zakup nieruchomości w centrum miasta powinien być nadmiernie marnotrawstwo, a to nie wszystko. W Denver można również skorzystać z usługi cyklu rowerowego, systemu wypożyczania rowerów z ponad 85 stacji, które znajdują się na terenie. Nie jest więc konieczne posiadanie samochodu, to miasto jest wystarczająco wyposażone, aby pozwolić obywatelom cieszyć się piękno i otaczające.

Kolejnym elementem na korzyść tego państwa jest przedsiębiorczość, otwartość i otwartość na nowe umysły, które chcą uruchomić start-up. Od 2009 r. W stolicy odnotowano roczną migrację około 12 tysięcy osób w wieku od 24 do 35 lat, co stanowi najwyższą liczbę amerykańskich metropolii. Młode idee są mieszane z dbałością o środowisko i, co nie jest zaskoczeniem, mówimy o zielonej przedsiębiorczości.

Podstawowa progresywna idelistyka i polityka ochrony środowiska przewidują zasadzenie 1 miliona drzew do 2025 r. W celu przeciwdziałania wzrostowi emisji. Teraz dochodzimy do szczegółów, ile kosztuje faktyczne zamieszkiwanie w Denver. Oto lista głównych produktów koszyka, aby lepiej nam się pomysł.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz wyjechać na ograniczony czas, być może po to, aby poprawić znajomość języka angielskiego, czy zacząć nowe życie od zera, wiedz, że koszty będą następujące:

 

Pokój we wspólnym apartamencie: 581 USD

Koszt energii elektrycznej: 55 $

Mięso (kurczak, cielęcina, wieprzowina): 55 $

Mleko, jajka i chleb: 27 $

Owoce, warzywa: 60 $

 

Jeśli zaś chodzi o dodatki, wiedz, że na obiad można wydać od 7 do 13 dolarów, miesięczny abonament na siłownię zaczynający się od 30 USD, a koszt benzyny waha się od 0,60 do 0,70 USD.

 

Co mogę powiedzieć, jeśli jesteście tysiącletnią, to jest właściwe miejsce!

Szczegóły powiązane

  •  
    Colorado? raj z Millennials

    Kolorado: skalista kraina o wielkich wysokościach. Naród malowniczych dróg i nieoczekiwanych cudów. W ostatnich latach stało się miejscem docelowym dla wielu inwestorów, a na rynku nieruchomości to właśnie Millennials trzymają lejce. Poszukiwanie nieruchomości w Kolorado stało się jednym z najczę ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB