Przeprowadzka do Korei Południowej, emigranci i mieszkają w Korei Południowej.

 

Państwo należące do Azji Wschodniej i Korei Południowej może być realną alternatywą dla przywrócenia życia, być może przy dobrej inwestycji.

Pomimo tego, że historia tego kraju była dość niespokojna, obecnie przedstawia się jako nowy naród, zdolny do oferowania możliwości, które odpowiadają potrzebom wszystkich.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Wkrótce odkryjesz, jak łatwo jest kupić nieruchomość w Korei Południowej, więc wystarczy usiąść i zarezerwować bilety: nasza podróż do odkrywania Korei Południowej wkrótce się rozpocznie!

                    

Przede wszystkim udzielimy wskazówek na temat dokumentacji potrzebnej do opuszczenia Korei Południowej (aby uniknąć nieoczekiwanych wydarzeń w ostatniej chwili). Obowiązkowy jest paszport, którego ważność wynosi minimum trzy miesiące. Wiza jest konieczna tylko i wyłącznie na pobyt dłuższy niż trzy miesiące.
Ale co jest takiego wyjątkowego w tej ziemi? Trzymaj się mocno, bo zostawimy cię bez słowa.
Zacznijmy od historii tego kraju, aby lepiej zrozumieć jego pochodzenie. Po latach dominacji, a przede wszystkim wojen z sąsiednią Koreą Północną, terytorium to jest obecnie republiką półprezydencką.

Ten przeważnie górzysty półwysep jest obmywany na zachodzie przez Morze Żółte, a na wschodzie przez Morze Japońskie. Wśród cudów, które są gospodarzem, pamiętamy prowincję Jeju, kolebkę wyspy o tej samej nazwie, położoną w Cieśninie Koreańskiej. Słynie z nadmorskich miasteczek, ale przede wszystkim z wulkanicznego krajobrazu bogatego w kratery i tunele lawowe. Wśród nich na uwagę zasługuje góra Halla, wygasły wulkan, przecięty przejezdnymi ścieżkami i, słyszeć, z kraterem, w którym znajduje się jezioro. W pobliżu wulkanu znajduje się także świątynia Gwaneumsa, wspaniała ze względu na swoją wielowiekową architekturę.

Ale tu nie ma. Jeśli jesteś miłośnikiem życia społecznego i nowoczesności w ogóle, na pewno nie przejdziesz przez miasto Seul, a także stolicę.
Ogromna metropolia składa się z drapaczy chmur, rozległych, zaawansowanych technologicznie obszarów metropolitalnych, połączonych popkulturą, doskonale połączoną z tradycyjnymi świątyniami buddyjskimi, pałacami i lokalnymi rynkami.
Wśród mocnych stron, jeśli chodzi o atrakcyjność, odtwarzamy Dongdaemun Design Plaza, centrum konferencyjne z falistymi liniami i parkiem na dachu, zabytkowy pałac Gyeongbokgung, który kiedyś miał ponad 7000 pokoi, świątynię Jogyesa , gdzie występują szarańcza i sosny.

Teraz przejdziemy do sedna naszego przewodnika, próbując zrozumieć, jaki jest rzeczywiście koszt życia w Korei Południowej. Aby to zrobić, postanowiliśmy dołączyć krótką listę dotyczącą cen towarów i usług typowych dla koszyka. Przypominamy, że w Korei Południowej bieżącą walutą jest Won południowokoreański, który odpowiada 0,0007 euro.

 Posiłek, Restauracja Ekonomiczna 7.000.00
Posiłek dla 2 osób, średnia restauracja, trzydaniowy 40 000,00 ₩
Menu z McDonalds (lub równoważne menu) 6000,00 ₩
Piwo krajowe (0,5L z beczki) 4.000,00 ₩
Mleko (normalne), (1 l) 2,463,54 ₩
Przechowywanie świeżego białego chleba (500 g) 2910,47 ₩
Ryż (biały), (1 kg) 4,069,11 ₩
Jajka (normalne) (12) 3 254,82 ₩
Lokalny ser (1 kg) 19 729,02 ₩
Pierś z kurczaka (bez kości, bez skóry), (1 kg) 10,414,80 ₩
Bilet w jedną stronę (transport lokalny) 1 250,00 ₩
Abonament miesięczny (pełna cena) 55 000,00 ₩
Opłata początkowa za taksówkę (normalna stawka) 3.300,00 ₩
Taxi 1 km (normalna opłata) 800,00 ₩

A dla sektora nieruchomości? Ile kosztuje zakup nieruchomości w Korei Południowej?
Do podpisania umowy najmu zaczynamy od 426,250,00 ₩ miesięcznie, a przy zakupie nieruchomości zaczynamy od 6.085.239,79 ₩ na metr kwadratowy.

Nasz mini przewodnik kończy się tutaj. Co nadal robisz przed ekranem? Biegnij natychmiast, aby spakować swoje torby!

Szczegóły powiązane

  •  
    Przeprowadzka do Korei Południowej, emigranci i mieszkają w Korei Południowej.

      Państwo należące do Azji Wschodniej i Korei Południowej może być realną alternatywą dla przywrócenia życia, być może przy dobrej inwestycji. Pomimo tego, że historia tego kraju była dość niespokojna, obecnie przedstawia się jako nowy naród, zdolny do oferowania możliwości, które odpowiadają ...

Related Real estates

Cod. 7778

Wynajem Biuro, Korea Południowa, Seoul, Pasig City, Julia Vargas

3,204.49PLN
Wynajem
Biuro

284 m²
powierzchni biurowej Executive, w pełni umeblowane i prywatnych. Sala konferencyjna z projektora i tablicy. Darmowy telefon z sekretarka service.Free ...
UNAVAILABLE
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB