Przeprowadzka do Grenady. Ekspatriuj i mieszkaj w Grenadzie

 

 

Po analizie głównych atrakcji turystycznych i nie-turystycznych, idealnych do realokacji, niewątpliwie identyfikujemy naprawdę wyjątkową i niepowtarzalną rzeczywistość. Zanurzony w Morzu Karaibskim niekwestionowanym bohaterem naszego mini-przewodnika jest dziś wyspa Grenada.

Idealne miejsce, aby zacząć od nowa, inwestując w rynek nieruchomości i nie tylko. Zakup nieruchomości w Grenadzie może okazać się opłacalny, ale przede wszystkim zwycięski, tak aby umożliwić Ci całkowitą zmianę życia. Jak to zrobić czy chcesz dowiedzieć się więcej? Czy nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się, jak opłacalna może być inwestycja na tej ziemi? Cóż, wszystko co musisz zrobić, to zapewnić sobie wygodę i uzbroić się w długopis i papier. Już wkrótce rozpocznie się mini przewodnik podpisany przez Realigro!

             

Zacznijmy od podstaw: gdzie znajduje się ta wyspa?

Dzisiejszy stan leży w południowo-wschodniej części Karaibów i jest drugim najmniejszym i najbardziej niezależnym państwem na kontynencie amerykańskim. Z zastrzeżeniem lat kolonizacji, obecnie wydaje się monarchią, jako zależną od korony angielskiej. Członek Wspólnoty Narodów, nie ma sił zbrojnych, a systemy obronne zostały przekazane Regionalnemu Systemowi Bezpieczeństwa, gospodarka przeżywa okres regresji, dlatego dogodne jest łączenie zasobów przez inwestorów zagranicznych na tej ziemi.

Oficjalną walutą jest dolar wschodniokaraibski, a obecnie państwo jest uważane za prawdziwy raj podatkowy. Kolejny powód, który każdego roku przyciąga coraz więcej nowych turystów, którzy decydują się osiedlić w tym kraju. Pomimo tego, że rolnictwo odgrywa decydującą rolę, turystyka jest kluczem do całego systemu gospodarczego, dziewicze plaże są siłą lokalnej gospodarki, tak bardzo, że są obecne w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych realiów nadmorskich na świecie.

Ale jakie są dokumenty, aby mieć dostęp do tego wszystkiego? Obowiązkowy jest paszport, z pozostałym terminem ważności co najmniej sześć miesięcy od momentu przybycia do kraju. Wiza jest wymagana tylko wtedy, gdy zamierzasz zostać dłużej niż trzy miesiące.

A koszty życia?

Aby lepiej ułatwić ogólną wizję, postanowiliśmy wstawić małą tabelę, w której wymieniono różne ceny związane z koszykiem podstawowych towarów oraz wydatki, które można było napotkać raz na Grenadzie.

Restauracja ekonomiczna 8,03 €

Posiłek dla 2 osób, średnia restauracja, trzy dania 45,74 EUR

Menu z McDonalds (lub równoważne menu) 3,28 €

Krajowe piwo (0,5 L z kranu) 1,64 EUR

Importowane piwo (butelka 0,33 l) 2,30 €

Mleko (normalne), (1L) 2,01 €

Składanie świeżego białego chleba (500g) 1,64 €

Ryż (biały), (1 kg) 1,05 €

Jajka (normalne) (12) 2,62 €

Lokalny ser (1 kg) 9,38 €

Podstawowy (elektryczność, ogrzewanie, klimatyzacja, woda, śmieci) za mieszkanie o powierzchni 85 m2 53,55 €

I kupić nieruchomość?

Zaczyna się od minimum 300 euro miesięcznie na podpisanie umowy najmu w centrum stolicy, podczas gdy w przypadku rzeczywistego zakupu mieszkania ceny są nadal bardzo korzystne w porównaniu do średniej obecnej w realiach Karaibów.

Co mamy do powiedzenia, mamy nadzieję, że nasz mini przewodnik był funkcjonalny do Twoich potrzeb. Musimy tylko życzyć dobrej podróży!

Szczegóły powiązane

  •  
    Przeprowadzka do Grenady. Ekspatriuj i mieszkaj w Grenadzie

        Po analizie głównych atrakcji turystycznych i nie-turystycznych, idealnych do realokacji, niewątpliwie identyfikujemy naprawdę wyjątkową i niepowtarzalną rzeczywistość. Zanurzony w Morzu Karaibskim niekwestionowanym bohaterem naszego mini-przewodnika jest dziś wyspa Grenada. Idealne mie ...

Related Real estates

Cod. 21636

Sprzedaż Willa, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

1,889,939.17PLN
Sprzedaż
Willa

929.03 m²
Niedawno wybudowany, w pełni umeblowane, 2 piętrowy dom w pięknym Grenada, 4 sypialnie (en-suite głównej sypialni), 3 łazienki, 2 powierzchnie użytkow...
VisionView Apartamenty ...... Tropical Paradise .... być częścią atmosfery Grenada. Great Location i apartament dla par, rodzin lub przyjaciół, aby o...
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB