Przeprowadzka do Vermont. Ekspatriuj i mieszkaj w Vermont

 

 

Po analizach, które nadal prowadzimy, w poszukiwaniu głównych cech, które czynią naród bardziej konkurencyjnym niż inne, z pewnością nie moglibyśmy przeoczyć wyjątkowej i wygodnej rzeczywistości. Z gwiazdami i paskami w sercu Nowej Anglii, wiodącym stanem naszego mini-przewodnika jest dziś Vermont. Z francuskiej etymologii, która dosłownie odnosi się do przepływających przez nią Zielonych Gór, Vermont reprezentuje kolebkę piękna krajobrazu i możliwości do wykorzystania w pełni.

Zakup nieruchomości w Vermont może okazać się naprawdę korzystnym wyborem, aby zmienić twoje życie i zacząć od zera.

Jeśli jesteś gotowy, a przede wszystkim uzbrojony w długopis i papier, aby zapisać wszystkie przydatne informacje na tej ziemi, możemy zacząć!

                     

Zacznijmy od pierwszego kroku, który należy podjąć, gdy zamierzasz odkrywać nową ziemię: dokumentację potrzebną do uzyskania dostępu do niej.

Jeśli chodzi o Vermont, zastosowanie mają przepisy Stanów Zjednoczonych Ameryki, które wymagają paszportu, chyba że chcesz zostać dłużej niż 90 dni. W takim przypadku wymagana będzie wiza (inna w zależności od rodzaju).

Po pokonaniu przeszkody administracyjnej wkraczamy do serca naszego mini przewodnika. Jak wygląda ten stan? Jest to bardzo szczególna rzeczywistość, jedyny obszar, który nie wychodzi na Ocean Atlantycki ze stolicą Montpelier, mimo że największym miastem jest Burlington.

Jak już przewidywaliśmy, na poziomie geograficznym istnieje system górski, który jest przerywany przez obecność jeziora Champlain i rzeki Connecticut na wschodzie. Przy klimacie kontynentalnym, zgodnie z klasyfikacją klimatów Köppena, temperatury przypominają nieco europejskie miasta Moskwy i Sztokholmu.

Gospodarka opiera się zatem głównie na rolnictwie zbóż i warzyw oraz hodowli bydła. Jednak rdzeniem sektora podstawowego jest produkcja syropu klonowego.

Pamiętamy również o obecności kamieniołomów marmuru i granitu, ale jakie są koszty utrzymania, a przede wszystkim są jakieś znaczące korzyści ekonomiczne?

Na szczęście dla ciebie odpowiedź brzmi: tak!

Stan USA jest gotów zapewnić hojny zwrot kosztów młodym ludziom, którzy zdecydują się przenieść do tych miejsc, dzięki ogłoszeniu opublikowanemu w Programie Grantów dla Pracowników Zdalnych.

Podstawową prerogatywą jest ustanowienie miejsca zamieszkania w Vermont, gwarantującego roczną refundację do 10.000 USD. Jeśli chodzi o koszty, które należy ponieść po przeniesieniu do Vermont, zdecydowaliśmy się dołączyć małą listę, która jest łatwa do konsultacji.

Posiłek, niedroga restauracja 15,00 $

Mleko (normalne), (1 litr) 0,87 USD

Bochenek świeżego białego chleba (500 g) 2,75 USD

Ryż (biały), (1 kg) 4,40 $

Jajka (normalne) (12) 2,00 USD

Lokalny ser (1 kg) 15,43 USD

Bilet w jedną stronę (transport lokalny) 1,25 USD

A dla nieruchomości?

 W przypadku wynajmu nieruchomości w Burlington, w centrum miasta, zaczynamy od 1200 USD miesięcznie, natomiast w celu podpisania umowy sprzedaży na tym samym obszarze mówimy o 2000 USD za metr kwadratowy.

Co do powiedzenia, mamy nadzieję, że ten mini przewodnik był przydatny ... Miłej podróży!

Szczegóły powiązane

  •  
    Przeprowadzka do Vermont. Ekspatriuj i mieszkaj w Vermont

        Po analizach, które nadal prowadzimy, w poszukiwaniu głównych cech, które czynią naród bardziej konkurencyjnym niż inne, z pewnością nie moglibyśmy przeoczyć wyjątkowej i wygodnej rzeczywistości. Z gwiazdami i paskami w sercu Nowej Anglii, wiodącym stanem naszego mini-przewodnika jest dziś ...

Related Real estates

Cod. 15440

Sprzedaż Willa, Vermont, Burlington, Shelburne, 550 Hinesburg Road

5,531,036.45PLN
Sprzedaż
Willa

397.81 m²
Najlepszy dom nad jeziorem! Elegancki i luksusowy z widokiem na jezioro i widok na góry i zachodniej zachody słońca z prawie każdym pomieszczeniu. Ten...
UNAVAILABLE
Cod. 6011

Wynajem 3 sypialnie, Vermont, Montpelier, Montpelier, Montpelier

6,584.57PLN
Wynajem
3 sypialnie

65 m²
Dobre mieszkanie do wynajęcia
UNAVAILABLE
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB