Realigro Builders | Realigro.pl

Sprzedawaj swoje projekty/budowane nieruchomości
bezpośrednio klientowi docelowemu!

Osobista strefa zarezerwowana
  • Publikuj swoje ogłoszenia o nieruchomościach i zarządzaj nimi z własnego komputera

Globalna sieć
  • Twoje ogłoszenia będą widoczne w ponad 190 krajach
  • Wymieniaj się informacjami i usługami z profesjonalnymi agentami nieruchomości z całego świata

Pomoc techniczna 24/7
  • Nasz zespół udzieli Ci pomocy technicznej przy rozwiązywaniu wszelkich problemów
Zero - Bez opłat licencyjnych
- Bez prowizji
Nieograniczona liczba ogłoszeń
Kup
  Realigro BUILDERS
Ogłaszaj się w ponad 190 krajach Dzięki Realigro z Twoim ogłoszeniem mogą się zapoznać klienci z dowolnego kraju na całym świecie.

Oznacza to więcej kwalifikowanych zapytań niż w przypadku jakiejkolwiek innej dostępnej platformy ogłoszeń o nieruchomościach!
Twoja zarezerwowana strefa Wprowadzaj nowe ogłoszenia o nieruchomościach i zarządzaj swoim dotychczasowym portfolio nieruchomości. To proste i intuicyjne.

W przypadku każdej nieruchomości do ogłoszenia można dodać zdjęcia, jeden film i maksymalnie trzy dokumenty w dowolnym formacie pliku (broszury, ulotki, specyfikacje…).

Platforma tłumaczy Twoje ogłoszenie na 24 języki i dostosowuje informacje do preferencji poszczególnych użytkowników, którzy je przeglądają. Każdy użytkownik widzi cenę nieruchomości w preferowanej przez siebie walucie oraz jej metraż w stopach lub metrach kwadratowych w zależności od wybranych ustawień.
Otrzymuj zapytania za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub wiadomości tekstowych Otrzymuj informacje o osobach zainteresowanych nabyciem Twojej nieruchomości bezpośrednio na swój adres e-mail i telefon komórkowy.
Realigro Appeal Nasza ogromna baza danych nieruchomości umożliwia Ci zapoznanie się z najbardziej dynamicznymi rynkami nieruchomości na całym świecie. Możesz je sortować według kraju, rodzaju nieruchomości oraz innych kryteriów.

Dzięki Realigro Appeal możesz również sprawdzić, ile osób odwiedza każde z Twoich ogłoszeń w czasie rzeczywistym.
Publikuj aktualności i materiały promocyjne Dzięki swojej zarezerwowanej strefie możesz przesyłać aktualności i materiały promocyjne innym użytkownikom i przyciągać więcej klientów , jak również zwiększać ich lojalność.
Ogłaszaj się na iPhonie Twoje ogłoszenie zostanie automatycznie opublikowane w aplikacji na iPhone'a Realigro i będzie widoczne dla użytkowników telefonii mobilnej na całym świecie.
Pomoc techniczna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Nasz zespół specjalistów służy Ci pomocą w każdej chwili w przypadku napotkania na jakikolwiek problem związany z platformą.
Wykorzystywanie marki Podczas interakcji z klientami możesz im pokazać, że należysz do największej sieci nieruchomości na świecie. Ograniczone
Prowizje, Opłaty licencyjne Brak Brak
Nieograniczona liczba ogłoszeń przez 12 miesięcy 490 EUR
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB