Realigro Builders | Realigro.pl

Sprzedawaj swoje projekty/budowane nieruchomości
bezpośrednio klientowi docelowemu!

Osobista strefa zarezerwowana
  • Publikuj swoje ogłoszenia o nieruchomościach i zarządzaj nimi z własnego komputera

Globalna sieć
  • Twoje ogłoszenia będą widoczne w ponad 190 krajach
  • Wymieniaj się informacjami i usługami z profesjonalnymi agentami nieruchomości z całego świata

Pomoc techniczna 24/7
  • Nasz zespół udzieli Ci pomocy technicznej przy rozwiązywaniu wszelkich problemów
Zero - Bez opłat licencyjnych
- Bez prowizji
Nieograniczona liczba ogłoszeń
Kup
  Realigro BUILDERS
Ogłaszaj się w ponad 190 krajach Dzięki Realigro z Twoim ogłoszeniem mogą się zapoznać klienci z dowolnego kraju na całym świecie.

Oznacza to więcej kwalifikowanych zapytań niż w przypadku jakiejkolwiek innej dostępnej platformy ogłoszeń o nieruchomościach!
Twoja zarezerwowana strefa Wprowadzaj nowe ogłoszenia o nieruchomościach i zarządzaj swoim dotychczasowym portfolio nieruchomości. To proste i intuicyjne.

W przypadku każdej nieruchomości do ogłoszenia można dodać zdjęcia, jeden film i maksymalnie trzy dokumenty w dowolnym formacie pliku (broszury, ulotki, specyfikacje…).

Platforma tłumaczy Twoje ogłoszenie na 24 języki i dostosowuje informacje do preferencji poszczególnych użytkowników, którzy je przeglądają. Każdy użytkownik widzi cenę nieruchomości w preferowanej przez siebie walucie oraz jej metraż w stopach lub metrach kwadratowych w zależności od wybranych ustawień.
Otrzymuj zapytania za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub wiadomości tekstowych Otrzymuj informacje o osobach zainteresowanych nabyciem Twojej nieruchomości bezpośrednio na swój adres e-mail i telefon komórkowy.
Realigro Appeal Nasza ogromna baza danych nieruchomości umożliwia Ci zapoznanie się z najbardziej dynamicznymi rynkami nieruchomości na całym świecie. Możesz je sortować według kraju, rodzaju nieruchomości oraz innych kryteriów.

Dzięki Realigro Appeal możesz również sprawdzić, ile osób odwiedza każde z Twoich ogłoszeń w czasie rzeczywistym.
Publikuj aktualności i materiały promocyjne Dzięki swojej zarezerwowanej strefie możesz przesyłać aktualności i materiały promocyjne innym użytkownikom i przyciągać więcej klientów , jak również zwiększać ich lojalność.
Ogłaszaj się na iPhonie Twoje ogłoszenie zostanie automatycznie opublikowane w aplikacji na iPhone'a Realigro i będzie widoczne dla użytkowników telefonii mobilnej na całym świecie.
Pomoc techniczna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Nasz zespół specjalistów służy Ci pomocą w każdej chwili w przypadku napotkania na jakikolwiek problem związany z platformą.
Wykorzystywanie marki Podczas interakcji z klientami możesz im pokazać, że należysz do największej sieci nieruchomości na świecie. Ograniczone
Prowizje, Opłaty licencyjne Brak Brak
Nieograniczona liczba ogłoszeń przez 12 miesięcy 490 EUR
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB