Przeprowadzka do Tasmanii. Ekspatriuj i mieszkaj w Tasmanii

 

Jedyny region wyspiarski kontynentu australijskiego, cudowna kolebka parków i rezerwatów przyrody, naród, który stanie się przedmiotem naszego mini-przewodnika to dziś Tasmania! Ze swoją stolicą, Hobart, która oferuje wiele możliwości i piękna, które każdego roku przyciągają turystów z całego świata, może być realną alternatywą dla tych, którzy chcą przenieść się do nowej rzeczywistości. Jak wiecie, w Realigro staramy się zawsze znaleźć rozwiązanie dostosowane do potrzeb naszych czytelników, a nawet dzisiaj chcemy dać wam coś ekstra!

Zakup nieruchomości w Tasmanii będzie kluczem do Volty, która całkowicie zmieni twoje życie.

Jeśli jesteś gotowy i nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się więcej, wszystko, co musisz zrobić, to poczuć się komfortowo, rozłożyć papier i pióro. Możemy zacząć!

                                                    

                      

Zacznijmy od pierwszego kroku do pokonania: tego związanego z dokumentacją potrzebną do uzyskania dostępu do Tasmanii. Dowód osobisty i paszport są obowiązkowe i oczywiście muszą być ważne. W zamian za wizę wjazdową jest to podstawowy dokument dla tych, którzy chcą pozostać w kraju dłużej niż trzy miesiące. Jeśli chodzi o szczepienia, nie ma szczególnych problemów z profilaktyką higieniczno-sanitarną.

Po rozpatrzeniu i zakończeniu tego nawiasu przejdźmy do sedna naszego mini przewodnika.

Przeanalizujmy wspólnie koszty życia w tym kraju. Aby to zrobić, postanowiliśmy dodać małą, prostą i intuicyjną listę, aby lepiej przedstawić koszty, jakie poniosą po osiedleniu się w Tasmanii.

Miastem, które przyjęliśmy za punkt odniesienia, jest Hobart, stolica, i pamiętamy, że walutą narodową jest dolar australijski. (1 AUD odpowiada 0,61 EURO)

Posiłek, Restauracja Ekonomiczna 17.00 A $

Mleko (normalne), (1L) 1,11 A $

Składanie świeżego białego chleba (500 g) 2,20 A $

Ryż (biały), (1 kg) 2,44 A $

Jajka (normalne) (12) 4,73 A $

Lokalny ser (1kg) 9,80 $

Pierś z kurczaka, (1 kg) 10,67 A $

Bilet w jedną stronę (transport lokalny) 3,00 A $

Abonament miesięczny (pełna cena) 75,00 A $

Ogólnie można powiedzieć, że ceny są dość umiarkowane, biorąc pod uwagę fakt, że jest to rzeczywistość bogata w możliwości, która gwarantuje każdemu, że może mieć przyzwoite wynagrodzenie zgodne z kosztem życia w Australii. Pamiętamy, że ten naród ma doskonałe usługi i wysoko wykwalifikowany personel.

A dla nieruchomości?

Zakup nieruchomości lub podpisanie umowy najmu to powszechna praktyka na Tasmanii. Wielu to młodzi ludzie, którzy co roku decydują się na przeprowadzkę do tej ziemi, inwestując na rynku nieruchomości.

W przypadku miesięcznego czynszu mówimy o 1200 dolarach australijskich za budynki w centrum. Podczas zakupu nieruchomości ceny zaczynają się od 5000 dolarów australijskich za metr kwadratowy.

 

Co możemy powiedzieć, mamy nadzieję, że nasz przewodnik okazał się przydatny. Miłej podróży!

Szczegóły powiązane

  •  
    Przeprowadzka do Tasmanii. Ekspatriuj i mieszkaj w Tasmanii

      Jedyny region wyspiarski kontynentu australijskiego, cudowna kolebka parków i rezerwatów przyrody, naród, który stanie się przedmiotem naszego mini-przewodnika to dziś Tasmania! Ze swoją stolicą, Hobart, która oferuje wiele możliwości i piękna, które każdego roku przyciągają turystów z całego ś ...

Related Real estates

Cod. 27859

Sprzedaż Teren rolniczy, Tasmania, Hobart, Hobart, Hobart

Reserved negotiation
Sprzedaż
Teren rolniczy

580000 m²
Działki na sprzedaż
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB